COFFEELAB - kawa ziarnista Kolumbia Finca Quebraditas SL28 Double Fermented Natural Filter 200 g
Data palenia: 27.04.2026
w tym VAT
Powiadomienie o dostępności
Zapisz się do newslettera Coffeedesk, a my poinformujemy Cię, gdy tylko szukany przez Ciebie produkt wróci na nasze półki.
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Kolumbii, wypalona w warszawskiej palarni CoffeeLab. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W smaku pojawiają się nuty takie jak banan, landrynki, wanilia i malina.
Kraj pochodzenia ziarna: Kolumbia
Region: Oporapa
Odmiana: SL28
Farma: Quebraditas
Metoda obróbki: Double Fermented Natural
Położenie upraw: 1650 – 1800 m n.p.m.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
| Producent: | COFFEELAB |
|---|---|
| Arabica / Robusta (proporcje): | 100% Arabica |
| Body: | Wysokie |
| Farma: | Quebraditas |
| Kraj palarni: | Polska |
| Kraj pochodzenia ziaren: | Kolumbia |
| Kwasowość: | Wysoka |
| Nuty smakowe: | owoce leśne, owoce żółte, przyprawy, słodkie |
| Odmiana: | SL28 |
| Położenie upraw: | 1650 - 1800 m n.p.m. |
| Region uprawy: | Oporapa |
| Specialty: | Tak |
| Sposób zaparzania: | Chemex, aeropress, dripper, ekspres przelewowy, french press |
| Stopień palenia: | Jasny |
| Słodycz: | Wysoka |
| Zawartość kofeiny: | Kofeinowa |
| Opakowanie: | 200 g |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Obróbka: | Double Fermented Natural |
| Wyczuwalne nuty: | banan, landrynki, wanilia, malina |
| Typ produktu: | Kawa |
| EAN: | 2101015095 |
| Indeks: | 2101015095 |
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Kolumbii, wypalona w warszawskiej palarni CoffeeLab. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W smaku pojawiają się nuty takie jak banan, landrynki, wanilia i malina.
Kraj pochodzenia ziarna: Kolumbia
Region: Oporapa
Odmiana: SL28
Farma: Quebraditas
Metoda obróbki: Double Fermented Natural
Położenie upraw: 1650 – 1800 m n.p.m.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
| Producent: | COFFEELAB |
|---|---|
| Arabica / Robusta (proporcje): | 100% Arabica |
| Body: | Wysokie |
| Farma: | Quebraditas |
| Kraj palarni: | Polska |
| Kraj pochodzenia ziaren: | Kolumbia |
| Kwasowość: | Wysoka |
| Nuty smakowe: | owoce leśne, owoce żółte, przyprawy, słodkie |
| Odmiana: | SL28 |
| Położenie upraw: | 1650 - 1800 m n.p.m. |
| Region uprawy: | Oporapa |
| Specialty: | Tak |
| Sposób zaparzania: | Chemex, aeropress, dripper, ekspres przelewowy, french press |
| Stopień palenia: | Jasny |
| Słodycz: | Wysoka |
| Zawartość kofeiny: | Kofeinowa |
| Opakowanie: | 200 g |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Obróbka: | Double Fermented Natural |
| Wyczuwalne nuty: | banan, landrynki, wanilia, malina |
| Typ produktu: | Kawa |
| EAN: | 2101015095 |
| Indeks: | 2101015095 |