Terroir - herbata matcha Ceremonial matcha Miyazaki Saemidori 30 g
w tym VAT
Powiadomienie o dostępności
Zapisz się do newslettera Coffeedesk, a my poinformujemy Cię, gdy tylko szukany przez Ciebie produkt wróci na nasze półki.
Jest to najwyższej klasy matcha ceremoniala o wyrafinowanym i wyrazistym profilu smakowym. W porównaniu z wariantami codziennej konsumpcji charakteryzuje się czystszym, głębszym i bardziej wyważonym smakiem. W aromacie suszu wyczuwalne są lekkie nuty kwiatowe oraz delikatny, kremowy akcent.
W smaku jest gładka i zrównoważona, z wyczuwalnym umami, delikatną słodyczą i nutą cierpkości, która nadaje jej strukturę, ale nie sprawia, że jest ostra. Konsystencja jest delikatna i jednolita, tworząc gęstą, stabilną piankę i uczucie czystości w ustach.
Składniki: 100% organiczna herbata zielona pochodząca z ekologicznych upraw
Pochodzenie: Miyazaki, Japonia
Jak Parzyć: Przeznaczona do tradycyjnego parzenia na bazie wody, gdzie najlepiej ujawnia się jej struktura i harmonia smaków. Parzyć 2-3 min w 70°C
Metoda Obróbki: Pierwszy zbiór z 2025 r., przetworzony w marcu 2026 r. Liście przed zbiorem poddano 20–25-dniowemu cieniowaniu; zbierane ręcznie.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
| Producent: | TERROIR |
|---|---|
| Czas parzenia: | 2-3 min |
| Działanie: | Prozdrowotne |
| Forma herbaty: | Sypana |
| Ilość zaparzeń: | 1 |
| Sposób pakowania herbaty: | Saszetki nieopakowane |
| Temperatura parzenia: | 70°C |
| Opakowanie: | 30 g |
| Typ produktu: | Herbata |
| EAN: | 5908089495043 |
| Indeks: | 2201000271 |
Jest to najwyższej klasy matcha ceremoniala o wyrafinowanym i wyrazistym profilu smakowym. W porównaniu z wariantami codziennej konsumpcji charakteryzuje się czystszym, głębszym i bardziej wyważonym smakiem. W aromacie suszu wyczuwalne są lekkie nuty kwiatowe oraz delikatny, kremowy akcent.
W smaku jest gładka i zrównoważona, z wyczuwalnym umami, delikatną słodyczą i nutą cierpkości, która nadaje jej strukturę, ale nie sprawia, że jest ostra. Konsystencja jest delikatna i jednolita, tworząc gęstą, stabilną piankę i uczucie czystości w ustach.
Składniki: 100% organiczna herbata zielona pochodząca z ekologicznych upraw
Pochodzenie: Miyazaki, Japonia
Jak Parzyć: Przeznaczona do tradycyjnego parzenia na bazie wody, gdzie najlepiej ujawnia się jej struktura i harmonia smaków. Parzyć 2-3 min w 70°C
Metoda Obróbki: Pierwszy zbiór z 2025 r., przetworzony w marcu 2026 r. Liście przed zbiorem poddano 20–25-dniowemu cieniowaniu; zbierane ręcznie.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
| Producent: | TERROIR |
|---|---|
| Czas parzenia: | 2-3 min |
| Działanie: | Prozdrowotne |
| Forma herbaty: | Sypana |
| Ilość zaparzeń: | 1 |
| Sposób pakowania herbaty: | Saszetki nieopakowane |
| Temperatura parzenia: | 70°C |
| Opakowanie: | 30 g |
| Typ produktu: | Herbata |
| EAN: | 5908089495043 |
| Indeks: | 2201000271 |