Terroir - herbata matcha Premium matcha Uguisi 50 g
w tym VAT
Powiadomienie o dostępności
Zapisz się do newslettera Coffeedesk, a my poinformujemy Cię, gdy tylko szukany przez Ciebie produkt wróci na nasze półki.
W aromatcie suszonych liści wyczuwalne są nuty pistacji i kremu, a charakter herbaty skłania się ku gładkości i czymś znajomym, jak lody waniliowe.
Herbata ma delikatną nutę paloną, która dodaje jej głębi i odsuwa jej profil od intensywnej, jasnozielonej nuty w kierunku czegoś bardziej zaokrąglonego i wyważonego. Ma gładką i jednolitą konsystencję, jest łatwa w przygotowaniu i zachowuje spójność przy każdym parzeniu. Dobrze zachowuje swoje właściwości zarówno w lżejszych, jak i bardziej skoncentrowanych naparach.
Składniki: 100% organiczna herbata zielona pochodząca z ekologicznych upraw
Pochodzenie: Shizuoka, Japan
Jak Parzyć: Jej elastyczność jest jej atutem; świetnie sprawdza się w połączeniu z wodą, a w mleku ujawnia ciekawą stronę. Parzyć 2-3 min w 70°C
Metoda Obróbki: Liście zebrano latem 2025 roku; przed zbiorem były one osłonięte przed słońcem na 12-16 dni. Zmielone w marcu 2026 roku.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
| Producent: | TERROIR |
|---|---|
| Czas parzenia: | 2-3 min |
| Działanie: | Prozdrowotne |
| Forma herbaty: | Sypana |
| Ilość zaparzeń: | 1 |
| Sposób pakowania herbaty: | Saszetki pakowane osobno |
| Temperatura parzenia: | 70°C |
| Opakowanie: | 50 g |
| Typ produktu: | Herbata |
| EAN: | 5908089495036 |
| Indeks: | 2201000270 |
W aromatcie suszonych liści wyczuwalne są nuty pistacji i kremu, a charakter herbaty skłania się ku gładkości i czymś znajomym, jak lody waniliowe.
Herbata ma delikatną nutę paloną, która dodaje jej głębi i odsuwa jej profil od intensywnej, jasnozielonej nuty w kierunku czegoś bardziej zaokrąglonego i wyważonego. Ma gładką i jednolitą konsystencję, jest łatwa w przygotowaniu i zachowuje spójność przy każdym parzeniu. Dobrze zachowuje swoje właściwości zarówno w lżejszych, jak i bardziej skoncentrowanych naparach.
Składniki: 100% organiczna herbata zielona pochodząca z ekologicznych upraw
Pochodzenie: Shizuoka, Japan
Jak Parzyć: Jej elastyczność jest jej atutem; świetnie sprawdza się w połączeniu z wodą, a w mleku ujawnia ciekawą stronę. Parzyć 2-3 min w 70°C
Metoda Obróbki: Liście zebrano latem 2025 roku; przed zbiorem były one osłonięte przed słońcem na 12-16 dni. Zmielone w marcu 2026 roku.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
| Producent: | TERROIR |
|---|---|
| Czas parzenia: | 2-3 min |
| Działanie: | Prozdrowotne |
| Forma herbaty: | Sypana |
| Ilość zaparzeń: | 1 |
| Sposób pakowania herbaty: | Saszetki pakowane osobno |
| Temperatura parzenia: | 70°C |
| Opakowanie: | 50 g |
| Typ produktu: | Herbata |
| EAN: | 5908089495036 |
| Indeks: | 2201000270 |