Zestaw kaw Hard Beans KONKRET CZEKOLADA 1 kg + COFFEELAB Sweet Edition Espresso 1 kg + Pellini Top Originale 1 kg
Data palenia: 27.04.2026
w tym VAT
KONKRET CZEKOLADA to mieszanka kaw ziarnistych stworzona przez polską palarnię Hard Beans. Ziarno jest palone w średnim stopniu pod espresso - doskonała do ekspresów ciśnieniowych i kawiarek. Blend składa się z 50% Arabiki i 50% Robusty. W filiżance pojawiają się nuty czekolady, orzechów i kakao. Doskonale komponuje się z mlekiem.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
| Producent: | HARD BEANS |
|---|---|
| Arabica / Robusta (proporcje): | Blend |
| Body: | Średnia |
| Farma: | Blend |
| Kraj palarni: | Polska |
| Kraj pochodzenia ziaren: | Brazylia, Wietnam, Indonezja, Uganda |
| Kwasowość: | Niska |
| Nuty smakowe: | czekoladowe, orzechowe |
| Odmiana: | Blend |
| Położenie upraw: | 300-800 |
| Region uprawy: | Blend |
| Specialty: | Tak |
| Sposób zaparzania: | ekspres ciśnieniowy, ekspres kolbowy, kawiarka |
| Stopień palenia: | Ciemny |
| Słodycz: | Średnia |
| Zawartość kofeiny: | Kofeinowa |
| Opakowanie: | 1 kg |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Obróbka: | Washed i natural |
| Wyczuwalne nuty: | Czekolada, orzechy, kakao |
| Typ produktu: | Kawa |
| EAN: | 5903246832976 |
| Indeks: | 2101032092 |
| Producent: | COFFEELAB |
|---|---|
| Arabica / Robusta (proporcje): | 100% Arabica |
| Body: | Wysokie |
| Kraj palarni: | Polska |
| Kraj pochodzenia ziaren: | Brazylia |
| Kwasowość: | Niska |
| Nuty smakowe: | orzechowe, owoce leśne |
| Odmiana: | Yellow Catuai, Yellow Bourbon |
| Region uprawy: | Cerrado i Mogiana |
| Specialty: | Tak |
| Sposób zaparzania: | ekspres ciśnieniowy, ekspres kolbowy, kawiarka |
| Stopień palenia: | Ciemny |
| Słodycz: | Wysoka |
| Zawartość kofeiny: | Kofeinowa |
| Opakowanie: | 1 kg |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Obróbka: | Natural |
| Wyczuwalne nuty: | MALINY, MIGDAŁY, MLECZNA CZEKOLADA |
| Typ produktu: | Kawa |
| EAN: | 5904915780178 |
| Indeks: | 0101012556 |
| Producent: | PELLINI |
|---|---|
| Arabica / Robusta (proporcje): | 100% Arabica |
| Kraj palarni: | Włochy |
| Nuty smakowe: | słodkie |
| Sposób zaparzania: | ekspres ciśnieniowy, ekspres kolbowy, kawiarka |
| Stopień palenia: | Ciemny |
| Zawartość kofeiny: | Kofeinowa |
| Opakowanie: | 1 kg |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Wyczuwalne nuty: | słodkie |
| Typ produktu: | Kawa |
| EAN: | 8001685092702 |
| Indeks: | 0101000467 |
| Data przydatności: | 06.04.2027 |
KONKRET CZEKOLADA to mieszanka kaw ziarnistych stworzona przez polską palarnię Hard Beans. Ziarno jest palone w średnim stopniu pod espresso - doskonała do ekspresów ciśnieniowych i kawiarek. Blend składa się z 50% Arabiki i 50% Robusty. W filiżance pojawiają się nuty czekolady, orzechów i kakao. Doskonale komponuje się z mlekiem.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
| Producent: | HARD BEANS |
|---|---|
| Arabica / Robusta (proporcje): | Blend |
| Body: | Średnia |
| Farma: | Blend |
| Kraj palarni: | Polska |
| Kraj pochodzenia ziaren: | Brazylia, Wietnam, Indonezja, Uganda |
| Kwasowość: | Niska |
| Nuty smakowe: | czekoladowe, orzechowe |
| Odmiana: | Blend |
| Położenie upraw: | 300-800 |
| Region uprawy: | Blend |
| Specialty: | Tak |
| Sposób zaparzania: | ekspres ciśnieniowy, ekspres kolbowy, kawiarka |
| Stopień palenia: | Ciemny |
| Słodycz: | Średnia |
| Zawartość kofeiny: | Kofeinowa |
| Opakowanie: | 1 kg |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Obróbka: | Washed i natural |
| Wyczuwalne nuty: | Czekolada, orzechy, kakao |
| Typ produktu: | Kawa |
| EAN: | 5903246832976 |
| Indeks: | 2101032092 |
| Producent: | COFFEELAB |
|---|---|
| Arabica / Robusta (proporcje): | 100% Arabica |
| Body: | Wysokie |
| Kraj palarni: | Polska |
| Kraj pochodzenia ziaren: | Brazylia |
| Kwasowość: | Niska |
| Nuty smakowe: | orzechowe, owoce leśne |
| Odmiana: | Yellow Catuai, Yellow Bourbon |
| Region uprawy: | Cerrado i Mogiana |
| Specialty: | Tak |
| Sposób zaparzania: | ekspres ciśnieniowy, ekspres kolbowy, kawiarka |
| Stopień palenia: | Ciemny |
| Słodycz: | Wysoka |
| Zawartość kofeiny: | Kofeinowa |
| Opakowanie: | 1 kg |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Obróbka: | Natural |
| Wyczuwalne nuty: | MALINY, MIGDAŁY, MLECZNA CZEKOLADA |
| Typ produktu: | Kawa |
| EAN: | 5904915780178 |
| Indeks: | 0101012556 |
| Producent: | PELLINI |
|---|---|
| Arabica / Robusta (proporcje): | 100% Arabica |
| Kraj palarni: | Włochy |
| Nuty smakowe: | słodkie |
| Sposób zaparzania: | ekspres ciśnieniowy, ekspres kolbowy, kawiarka |
| Stopień palenia: | Ciemny |
| Zawartość kofeiny: | Kofeinowa |
| Opakowanie: | 1 kg |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Wyczuwalne nuty: | słodkie |
| Typ produktu: | Kawa |
| EAN: | 8001685092702 |
| Indeks: | 0101000467 |
| Data przydatności: | 06.04.2027 |