Darmowa dostawa od 199 zł
Błyskawiczna wysyłka
365 dni na zwrot

Filtry Brita

Przy parzeniu kawy lub herbaty na ostateczny smak składa się wiele czynników, jednak dominującym i najistotniejszym z nich jest jakość wody. Jeśli woda, której użyjemy do parzenia herbaty lub kawy będzie zbyt twarda – smaki nie zdołają się rozwinąć a sprzęt, w którym przygotowujemy napoje szybko pokryje się białym nalotem zwanym potocznie kamieniem.
Filtry do wody Brita to doskonałe rozwiązanie zarówno do kawiarni jak i do domu. Skutecznie ogranicza zwapnianie się urządzeń, co wpływa na wydłużenie żywotności sprzętu, ogranicza niepożądane smaki i zapachy, poprawia jakość napoju przygotowanego na bazie wody. Produkowane przez firmę Brita filtry do wody są proste w obsłudze i użytkowaniu zarówno w warunkach gastronomicznych jak i przy obsłudze cateringowej. Wkłady filtrujące Brita skutecznie chronią urządzenia przed przedwczesnymi wizytami w serwisie, poprawiając jakość wody z pomocą węgla aktywnego i wymiennika jodowego. Ponadto wkłady Brita dostępne są w wielu rozmiarach do których pasuje uniwersalna głowica.

Odbierz 20 zł na pierwsze zakupy*

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz kod rabatowy na swoje pierwsze kawowe zakupy w Coffeedesk. Nie przegap też wszystkich naszych nowości i najaktualniejszych artykułów na blogu!

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rabat przy zakupach za minimum 199 zł, zniżka jest jednorazowa.