Darmowa dostawa od 199 zł
Błyskawiczna wysyłka
365 dni na zwrot

Ekspresy Saeco

Saeco zostało założone w roku 1981 we Włoszech, w miejscowości Gaggio Montano. Już w 1985 roku była pierwszym producentem urządzeń przygotowujących espresso wprost z ziaren kawy. Było to możliwe dzięki wynalezieniu automatycznego bloku zaparzającego. Od tego momentu firma Saeco projektuje i dostarcza urządzenia spełniające różnorakie potrzeby szerokiego grona odbiorców: od zastosowań domowych, aż po specjalizowane, profesjonalne rozwiązania.Ekspresy Saeco to doskonały wybór jeśli poszukujemy ekspresu do kawy, który będzie kompaktowy, samowystarczalny i prosty w użyciu. Ideą ekspresów ciśnieniowych automatycznych jest przede wszystkim prostota działania i wielofunkcyjność. Ekspresy ciśnieniowe Saeco to produkt, który łączy w sobie wszystko czego potrzeba do zaparzenia dobrej kawy – młynekspieniacz do mleka i niezawodny system zaparzający.

Ekspresy Saeco modele

Saeco ekspresy do kawy sprawdzą się zarówno w biurze, małej gastronomii jak i w domu. Zarówno amatorzy espresso jak i kaw mlecznych będą usatysfakcjonowani i znajdą coś dla siebie. Z pomocą tego eleganckiego ekspresu przygotujemy espresso i kawy na jego bazie. Dodatkowa dysza spieniająca mleko umożliwi przygotowanie kawy mlecznej. Ponadto zamontowany w ekspresach interfejs będzie informował nas o stanie urządzenia i o procesie przygotowywania napoju.

Ekspresy do kawy Saeco odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników oferując nowoczesny design, wysokiej jakości napój kawowy oraz prostotę użytkowania i konserwacji.

Odbierz 20 zł na pierwsze zakupy*

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz kod rabatowy na swoje pierwsze kawowe zakupy w Coffeedesk. Nie przegap też wszystkich naszych nowości i najaktualniejszych artykułów na blogu!

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rabat przy zakupach za minimum 199 zł, zniżka jest jednorazowa.